parafia

Liczba parafian:   3600

Data odpustu:  niedziela Zesłania Ducha Świętego

Wieczna adoracja:  05.07.

Ulice:   ks. Bieżanowskiego, Belgradzka, Bogusławskiego, Bratysławska , Cegielnia, Chmielna, Drwali, Dolna, Dożynkowa, Elsnera Józefa, Gajowa, Gminna, Gliniana, Głęboka, Góreckiego, Gryczana, Hallera, Jesionek, Jęczmienna, Karłowicza, Kiepury ,Kilara, Kolberga, Kominka, ks. Brzozy, Kurpińskiego, Lizbońska, Londyńska, Lwowska, Lutosławskiego, Łąkowa, Łęgowa, Madrycka, Marzeń, Miętowa, Niska, Nowowiejskiego, Orkiszowa, Paryska, Plater, Pochyła, Poziomkowa, Pszenna, Rolnicza, Rzymska, Stroma, Spadzista, Spichlerzowa, Szopena, Szymanowskiego, Świętokrzyska, Średnia, Tymiankowa, Urodzajna,    Wieniawskiego, Wiedeńska, Wileńska, Wodzisławska od 51 do 153 i 72 do 218,  Wybickiego,  Wysoka,  Zakątek,  Zbożowa,  Żytnia.

Cmentarz:  parafialny