.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.  Dzisiaj 16 niedziela zwykła. Dziś obchodzimy IV Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez papieża Franciszka. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach.

Kolekta na potrzeby Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach.

2.  W sobotę zapraszam do przygotowania kościoła mieszkańców ul. Wodzisławskiej.

3.  W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej wspólnoty.

4.  31 lipca wyruszy Piesza Rybnicka Pielgrzymka na Jasną Górę.
Zapisy przez Internet, w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania bądź w biurze pielgrzymkowym.

6.  W przyszłą niedzielę z racji przypadającego 25.07 wspomnienia św. Krzysztofa udzielimy po każdej Mszy św. błogosławieństwa kierowcom i ich pojazdom. Ofiary przy tej okazji złożone będą przekazane jak co
roku na potrzeby Miva Polska, która pomaga misjonarzom w zakupie potrzebnych środków transportu.